PAR MUMS


“Smilšu aplikācijas” ir “Smilšu kino” mākslinieku komandas produkts, kas radās 2014. gadā ar ideju – papildināt mūsu piedāvājumu klāstu ar pavisam citādu un ne mazāk aizraujošu aktivitāti izbraukumu pasākumos bērniem.

sk_logo.png
sa_logo2.png


Mūsu mērķis ir piedāvāt interesantas un kvalitatīvas smilšu aplikāciju radošās darbnīcas pasākumos, dodot iespēju bērniem pašiem darboties ar smiltīm, brīvi attīstīt savu radošumu un fantāziju, eksperimentēt, krāsot, variēt un radoši izpausties. Par mūsu darbnīcām saņemam lieliskas atsauksmes un bērni iegrimst krāsaino smilšu pasaulē ar neviltotu interesi un lielu aizrautību.

Ar prieku piedalāmies gan dažādos svētkos ar radošajām darbnīcām, gan viesojamies skolās ar “Skolu programmu”, gan arī piedāvājam visa nepieciešamā aprīkojuma nomu. Katram pasākumam un plānotajam apmeklētāju skaitam ieteiksim labāko risinājumu.

Augot pieprasījumam un klientu interesei, nesen esam sākuši piedāvāt arī smilšu aplikāciju komplektus un izstrādājuši vairākus savus zīmētos attēlu dizainus – piemēram, “Latvija”, ”Lāčplēsis”, “Latvijas meža iemītnieki” un “Bībeles stāsti”.

Sadarbojamies arī ar vairākiem Latvijas veikaliem.

photo3