PRIVĀTUMA POLITIKA

“SMILŠU APLIKĀCIJAS” aizsargā klientu privātumu un personas datus.

Iegādājoties preces mūsu e-veikalā, mēs saņemam klienta datus un personīgo informāciju, kas ir nepieciešama pasūtījuma apstrādei, pirkšanas procesam un rēķina sagatavošanai. Šī informācija var saturēt vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un/vai pasta adresi un citus datus. Apmeklējot mūsu e-veikalu, mēs automātiski saņemam arī klienta datora interneta protokola (IP) adresi. Šie dati satur informāciju par interneta pārlūku un operētājsistēmu, kas tiek izmantota.

Saskaņā ar to esam sagatavojuši Privātuma politikas principus, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu.

Nododot mums savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem.

1. Personas datu ieguve un izmantošana

Par personas datiem uzskatāmas ziņas, kuras “SMILŠU APLIKĀCIJAS” ar klienta piekrišanu no tās iegūst, lai izpildītu preces pirkumu un piegādi vai lai turpmāk sazinātos ar šo privātpersonu.

Klientu personas datus mēs iegūstam, klientam norādot mums savu kontaktinformāciju (tostarp par personas vārdu, uzvārdu, personas kodu, pasta adresi, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi, vēlamo saziņas veidu), kā arī veicot pirkumus vai noformējot pasūtījumus mūsu e-veikalā.

Iepērkoties mūsu e-veikalā, visi klienta personiskie dati ir konfidenciāla informācija, izņemot normatīvajos aktos atrunātus gadījumus. Ja tas nepieciešams preces piegādei, kurjeram nodod šādu informāciju: klienta vārds, adrese un tālruņa numurs.

E-pastu mārketings: tikai ar klienta atļauju mēs varam nosūtīt informāciju par produktiem, kampaņām un citām noderīgām aktualitātēm.

2. Drošība

Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi “SMILŠU APLIKĀCIJU” e-veikala apmeklējuma laikā un veicot pirkumus tajā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.

Lai aizsargātu klienta intereses, mēs nodrošinām:

  • godīgu un likumīgu personas datu apstrādi;
  • personas datu apstrādi tikai atbilstoši minētajam nolūkam un nepieciešamajā apmērā;
  • tādu personas datu uzglabāšanas veidu, kas nodrošina iespēju identificēt klientu jebkurā attiecīgajā brīdī, kurš nepārsniedz sākotnēji norādītajam datu apstrādes nolūkam paredzēto periodu;
  • precīzu personas datu apstrādi un to savlaicīgu atjaunināšanu, labošanu vai dzēšanu, ja personas dati ir nepilnīgi vai neprecīzi.

Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi, kļūdaini vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.

3. Statistika un analītika

Mūsu e-veikalā tiek izmantoti arī analītikas rīki, kas palīdz mums iegūt informāciju par mūsu lapas lietotājiem un klientiem. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics programmu. Šie dati, ko ievāc Google Analytics programma, pārsvarā ir attiecināmi uz mājas lapas apmeklējumu un mums palīdz izprast mājaslapas funkcionalitāti, ērtumu un klientu apmeklējuma biežumu.

4. Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelieli dati, kas palīdz mums ievākt un saglabāt informāciju par mājaslapas apmeklētāju, kā arī palīdz apmeklētājam vieglāk un ērtāk iepirkties. Mājaslapas apmeklētājiem no sīkdatņu izmantošanas ir iespējams arī atteikties.

5. Datu pārzinis

SIA “Deserto”, reģ.Nr. 40103544421, juridiskā adrese: O.Vācieša iela 47-15, Rīga, LV-1004.