SKOLU PROGRAMMA


Piedāvājam smilšu kino un smilšu aplikāciju izbraukuma pasākumus uz Latvijas skolām, kā arī bērnu nometnēm!

Esam mākslinieku apvienība un jau vairāk nekā 7 gadus piedāvājam dažādus izbraukumu pasākumus bērniem un pieaugušajiem – smilšu kino priekšnesumus un izrādes, smilšu aplikāciju radošās darbnīcas un esam izstrādājuši arī speciālas nodarbības bērniem skolās - ar dažādu krāsu, veidu un faktūru smiltīm, dažādām mākslas tehnikām un ar uzsvaru uz bērnu iesaisti un patstāvīgu darbošanos.

Nodarbības pieejamas tikai trešdienās.

Programma piemērota bērniem no 8-13 gadu vecumam (2.-6.klase).

Piedāvājumā ietilpst nodarbības, kas sastāv no divām daļām:

  • smilšu kino nodarbība, kurā bērni izzinās smilšu kino radīšanas procesu un smilšu tehnikas, kā arī kopā ar mākslas pedagogu izveidos, izdomās un uzfilmēs savu smilšu kino īsfilmu. Darbs notiek grupās, bērniem darbojoties dažādās smilšu stacijās. Nodarbības ir veidotas atbilstoši katram vecumposmam un tā interesēm. Nodarbības vadīs mag.edu. Maira Šteinerte - pedagoģe ar 8 gadu pieredzi darbā ar dažādu vecumu bērniem, kā arī mākslas terapeite apmācībā (40 minūtes).
  • smilšu aplikāciju radošā darbnīca, ar krāsainām smiltīm krāsojot dažādas glezniņas, kas paliek bērniem par piemiņu. Ir arī speciāli attēli ar Latvijas tematiku un Lāčplēsi. (40 minūtes)

Bērni darbojas divās atsevišķās telpās – viena grupa sāk ar smilšu kino nodarbību (max. 16 bērni), otra grupa tikmēr darbojas ar aplikācijām (max. 16 bērni). Pēc tam abas grupas mainās ar nodarbībām.

Vienā dienā nodarbības tiek vadītas divām šādām grupām jeb divām klasēm (kopā max.64 bērni).

Pirms nodarbībām jārēķinās ar tehnikas aprīkojuma uzstādīšanu ~1,5 h.

Cena: 7 eiro no bērna, ja skola atrodas 120 km attālumā no Rīgas.
Bērnu skaits: 53-64 bērni.

Nodarbībās tiek ievērotas valstī noteiktās epidermioloģiskās drošības prasības, kas veicamas, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību. Starp nodarbībām un pirms klašu nomaiņas nepieciešams vismaz 15 minūtes ilgs starpbrīdis virsmu dezinfekcijai un klases vēdināšanai.

***
!!! Piedāvājam šobrīd nodrošināt arī smilšu aplikāciju nodarbības attālināti!
Radošas un izzinošas mākslas nodarbības bērniem skolās, kurās bērni varēs radīt glezniņas smilšu aplikāciju tehnikā ar attēliem "Latvija" un "Lāčplēsis". Smilšu aplikācijas - tā ir neparasta krāsošana ar krāsainām smiltīm uz īpaši izgatavota kartona, kurā iestrādāts līmplēves slānis. Nodarbība notiek attālināti tiešsaistē kopā ar mākslinieci, kura izskaidros un parādīs krāsošanas tehniku, darbam nepieciešamie materiāli bērniem pirms nodarbības tiek nosūtīti uz skolu. Dāvanā arī katram skolēnam īsa pasaka par Lāčplēsi. Nodarbības ilgums 40 minūtes. Piemērota bērniem no 1.-6.klasei.

plakāts

Nodarbības vadām arī karjeras attīstības atbalsta pasākumu un projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros.

skolas somas bilde
Atsauksmes no skolām pieejamas šeit.

Nodarbībām nepieciešamas divas atsevišķas telpas. Viena telpa brīva bez galdiem (smilšu aplikācijām), otra telpa ar projektoru un ekrānu vai interaktīvo tāfeli un žalūzijām, lai telpā būtu pustumsa (smilšu kino).

ATSAUKSMES NO BĒRNIEM