Katram uzņēmumam ir savs stāsts, arī mums!
Šis ir ģimenes uzņēmums un ideja par “smilšu aplikācijām” radās kāda maza bērniņa gaidīšanas un auklēšanas laikā. Trīs meitiņu mamma – Zane Pumpure – Prāmniece – jau pirms vairāk kā 8 gadiem, auklējot pirmo meitiņu, pilnībā nomainīja savu profesiju, no juristes kļūstot par “Smilšu kino” mākslinieci (www.smilsukino.lv) un pēc dažiem gadiem, esot mājās ar otro bērniņu, izauklēja ideju arī par smilšu aplikāciju ražošanu bērniem. Tā maz-pamazām radās jauns produkts gan izbraukumu pasākumos bērniem, gan arī komplektiņi ar krāsošanas materiāliem.

Mūsu mērķis ir piedāvāt interesantas un kvalitatīvas smilšu aplikāciju radošās darbnīcas pasākumos, dodot iespēju bērniem pašiem darboties ar smiltīm, brīvi attīstīt savu radošumu un fantāziju, eksperimentēt, krāsot, variēt un radoši izpausties. Par mūsu darbnīcām saņemam lieliskas atsauksmes un bērni iegrimst krāsaino smilšu pasaulē ar neviltotu interesi un lielu aizrautību.

Viesojamies arī skolās ar “Skolu programmu”, piedāvājam visa nepieciešamā aprīkojuma nomu un visi materiāli nopērkami arī mūsu e-veikalā, kā arī vairākos Latvijas veikalos.

Mēs dzīvojam valstī, kurā jūras piekraste stiepjas 500 km garumā. Mēs visi esam izauguši, spēlējoties ar smiltīm un visiem Latvijas bērniem tas ir ļoti labi pazīstams materiāls. Bērniem patīk smiltis jebkurās tās izpausmēs, veidos, krāsās un struktūrās. Smilšu aplikācijas ietver daudz dažādu košu krāsu smiltis, kas ļauj darboties ar šo materiālu arvien vēl jaunos plašumos.